Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový půdní mezonetový byt s krásným výhledem v 5., nejvyšším patře kompletně nově zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem v klidné ulici na pomezí Vinohrad a Žižkova. Budova se nachází v pěším dosahu Riegrových sadů, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra - 2 krátké zastávky tramvají ke stanici metra Hlavní nádraží. V pěším dosahu se také nachází Rajská zahrada - víceúčelový oddechový, sportovní a zábavní park se zahradou a stanice metra Jiřího z Poděbrad.

Ve spodní úrovni bytu se nachází obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a ateliérovým oknem, ložnice s výhledem na kostel sv. Prokopa a Vrch Vítkov, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. V horní úrovni je galerie s otevřenou ložnicí pro hosty (bez oken).

Klimatizace, dřevěné plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, centrální podlahové topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep. Záloha na společné služby a spotřebu a vytápění 4865Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od poloviny srpna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42523
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.