Byt, 1+kk

Kompletně zrekonstruovaná garsoniéra, zařízená designovým nábytkem, situovaná ve 4. patře udržovaného bytového domu s výtahem na pomezí Žižkova a Vinohrad, v sousedství Mahlerových sadů. Oblíbená rezidenční lokalita v pěším dosahu Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, kvalitními restauracemi, kavárnami, trendy bistry a stanovištěm pravidelných farmářských trhů.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vestavěnými skříněmi, úložná komora, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Byt je orientován do vnitrobloku.

Laminátové podlahy, bezpečnostní dveře, zabudované osvětlení, žaluzie, pračka se sušičkou, myčka, kávovar, nádobí a kuchyňské náčiní, ložní prádlo, ručníky, žehlicí prkno, TV, klimatizační jednotka, zvlhčovač vzduchu, společný balkon v mezipatře domu, kamerový systém. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33573
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na poplatky za společné služby, vodu a vytápění 3.500 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  45 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.