Byt, 2+1

Zařízený byt vzdálený pouhých 300 m od Pražského hradu. Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt s pěkným výhledem do okolí, situovaný ve 2. patře renovovaného domu se zachovanými původními prvky v jedinečné historické lokalitě. Budova stojí v malebné ulici s podloubími na okraji Loretánského náměstí s barokní kaplí Pražská Loreta a Černínským palácem, v bezprostředním sousedství dalších historických staveb vč. Pražského hradu, Strahovského kláštera, pár kroků od Petřínských sadů. Pár minut chůze je vzdálen Pohořelec s tramvajovými spoji k metru a do centra.

Byt má vstupní chodbu s plně vybavenou kuchyní, ložnici, průchozí jídelnu, obývací pokoj a koupelnu s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou.

Klimatizace, parkety, dlažba, dálkové vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon. Bez výtahu. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42522
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné služby, vytápění a spotřebu vody: 4000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.