Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt ve 3. patře plně zrenovovaného bytového domu s výtahem a upraveným společným vnitroblokem na klidném náměstí se spoustou zeleně. Budova je vzdálená jen pár minut od zastávky tramvají a stanice metra Želivského, v lokalitě s velmi rychlou dostupností do centra. Plná vybavenost je dostupná v blízkém okolí, dvě krátké zastávky tramvají trvá cesta k nákupnímu centru Flora.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala.

Vestavěné skříně v ložnici a hale, dřevěné parketové podlahy, dlažba, centrální topení, pračka, myčka, indukční varná deska, balkon v mezipatře domu. Poplatky za společné služby: 600 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za vodu a vytápění: 2500 Kč/měsíc. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  41155
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.