Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + 1

Nabízíme k pronájmu zařízený byt v historické lokalitě pár kroků od Karlova mostu a Malostranského náměstí. Kompletně nově zrekonstruovaný byt se nachází ve 2. patře renovovaného renesančního domu se zachovanými původními prvky, dřevěným schodištěm a půvabným společným posezením v atriu se zelení. Budova se nachází v dlážděné ulici v blízkém dosahu Kampy a Pražského hradu, v místě s velmi rychlým spojením do centra a k občanské vybavenosti.

Interiér tvoří obývací pokoj, ložnice a plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a schody vedoucími na vestavěné patro s toaletou, které je možno využít jako pracovnu nebo ložnici pro hosty. Byt má dále koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, úklidovou komoru a vstupní chodbu.

Parkety, velkoformátová dlažba, rolety, elektrický kotel, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1800 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina se platí zvlášť (záloha 3000 Kč měsíčně).

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  102 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  40916
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.