Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Nabízíme k pronájmu zařízený byt s terasovitou předzahrádkou u náměstí Jiřího z Poděbrad s jedinečným kostelem Nejsvětějšího srdce Páně. Byt se nachází v přízemí kompletně zrekonstruovaného secesního činžovního domu se zachovanými původními prvky. Výhodná lokalita přímo na náměstí se stanicí metra Jiřího z Poděbrad a tramvajovými spoji, s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice oddělená prosklenou stěnou, koupelna se sprchovým koutem, toaleta zvlášť, technická místnost a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Kvalitní materiály a zpracování, dubové parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka / sušička, sklep. Poplatky za společné domovní služby 3.000 Kč/os./měs. Záloha na vodu a vytápění 3500 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  50 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu jednoho parkovacího stání vzdáleného 350m od budovy za 5.000kč/měs.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39746
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.