Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt ve 4. patře udržovaného klasického bytového domu s výtahem v atraktivní lokalitě na rozhraní Vinohrad a Žižkova. Dům stojí v klidné ulici pár bloků od stanic metra Náměstí Jiřího z Poděbrad a Flora, nedaleko parků Riegrovy sady a Parukářka a místa konání pravidelných farmářských trhů. Oblíbená rezidenční lokalita s výbornou občanskou vybaveností (restaurace, kavárny, bistra, OC Atrium Flora, sportovní centrum Olšanka s bazénem ad.) a velmi rychlým spojením do centra.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěnými skříněmi a úložnou komorou, koupelna s vanou, samostatná toaleta s bidetovou sprškou a vestavěnou skříní a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, TV, sklepní kóje. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 700 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se platí zvlášť. K dispozici od června 2021.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38864
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.