Byt, 4+kk

Výjimečný byt na Vinohradech. Nabízíme k pronájmu kompletně nákladně zrekonstruovaný, částečně zařízený nadstandardní byt s přímým přístupem z výtahu, 2 terasami a výhledem do parku a na Žižkovskou věž. Byt leží v 6., nejvyšším patře udržovaného prvorepublikového funkcionalistického domu na pomezí Žižkova a Vinohrad, v bezprostředním sousedství Mahlerových sadů. Oblíbená rezidenční lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, v pěším dosahu Riegrových sadů, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, kvalitními restauracemi, kavárnami, trendy bistry a stanovištěm pravidelných farmářských trhů.

Slunný interiér tvoří prostorný obývací pokoj se stěnou z travertinu, jídelnou, plně vybavenou kuchyní a terasou o 22 m2 a 3 ložnice s vestavěnými skříněmi - jedna s menší terasou a jedna s francouzskými okny s výhledy do klidného dvora, jedna se zabudovanou TV. Byt má dále koupelnu s vanou, sprchovým koutem, toaletou a TV, technickou komoru, toaletu pro hosty a vstupní halu s mnoha vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Vybavení a provedení ve vysokém standardu, klimatizace, masivní dřevěné podlahy, vytápěná stěrka a dlažba z přírodního kamene, tropické dřevo na terasách, benátský štuk, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní žaluzie na dálkové ovládání v ob. pokoji, centrální vytápění, spotřebiče Siemens, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, kabelové a UPC TV připojení, sklep, kolárna v domě. Možnost pronájmu garážového stání za 2.500 Kč/stání/měsíc 300 m od budovy. Záloha na společné služby, spotřebu vody a vytápění: 5000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. Byt je možno po dohodě dozařídit nábytkem za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38863
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Terasa
  30 m²
 • Celková plocha
  136 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.