Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt se 2 koupelnami ve 2. patře renovovaného bytového domu se zachovanými původními prvky, bez výtahu. Budova stojí v klidné části Vinohrad pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad s kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně od světoznámého architekta Jože Plečnika, stanicí metra a zastávky tramvaje. Vyhledávaná rezidenční lokalita s velmi rychlým spojením do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora, parku Parukářka a Riegrových sadů.

Interiér bytu tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou, druhá koupelna s vanou, bidetem a toaletou a vstupní chodba.

Výhled na kostel, vysoké stropy se štuky, velká okna, dlažba v celém bytě, pračka, myčka, plynový kotel, TV. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií: 4000 Kč/měsíc pro 2 osoby (každá další osoba: 500 Kč/měs.).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38477
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.