Byt, 2+kk

Nový byt se zahrádkou o 65 m2, situovaný ve 2. patře nedávno postaveného rezidenčního komplexu Tulipa Třebešín pár kroků od parku Jiřího Karena, nedaleko Malešického parku a lesa. Projekt se nachází na okraji klidné vilové čtvrti na rozhraní Vinohrad a Strašnic, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a autobusovými spoji do centra, přibližně 10 minut chůze od stanice metra Želivského.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním pultem, ložnice s vybavenou šatnou, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Krytá terasa a zahrada jsou přístupné z obou hlavních místností.

Laminátové plovoucí podlahy, velkoformátová dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, uzamykatelná francouzská okna, žaluzie, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep o 6 m2. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina bude převedena na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37594
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Zahrada
  65 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.