Byt, 2+kk

Atraktivní designový byt u Vltavy. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt ve 2. patře zrenovovaného historického bytového domu se zachovanými původními prvky. Budova stojí na Malé Straně pár kroků od nábřeží Vltavy a ostrova Kampa, v pěším dosahu Starého Města, Národního divadla a Petřínských sadů, nedaleko zastávky tramvají, v lokalitě s množstvím historických pamětihodností a kvalitních restaurací, bister a kaváren v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnice s přilehlou pracovnou / dětským pokojem a velkou chodbou s vestavěnými skříněmi, dále koupelna se sprchovým koutem a solitérní vanou, samostatná toaleta a vstupní hala s otevřenou pracovnou a úložnými prostory.

Vysoké stropy (3,7 m), velká okna, dřevěné prkenné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velké množství vestavěných skříní a úložných prostor, podlahové vytápění v koupelně, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, TV, internetové a TV připojení UPC, sklepní kóje. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37564
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.