Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený, plně klimatizovaný byt s balkonem ve 4. patře moderní polyfunkční budovy navazující na původní dům, který se proslavil svou rondokubistickou fasádou z 20. let minulého století a vyhlášenou cukrárnou Myšák. Budova s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním leží v centru Prahy jen pár kroků od Františkánské zahrady a Václavského náměstí se stanicemi metra Můstek a Muzeum. Prestižní adresa v těsném sousedství koncertního klubu a kina Lucerna, několika divadel množství obchodů, butiků, bister a restaurací.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do vnitrobloku, 1 ložnice s průchozí šatnou a en-suite koupelnou (vana, toaleta), samostatná toaleta s bidetem a vstupní chodba.

Klimatizace, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, zahradní nábytek, žehlička, žehlicí prkno, ložní prádlo, TV, videotelefon, sklep, vstupy na čipovou kartu. Možnost pronájmu garážového stání v budově za 5000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby a spotřebu energií ve výši 7000 Kč měsíčně se platí zvlášť. K dispozici od ledna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37512
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  83 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  87 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.