Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt v 5. patře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem v klidné ulici nedaleko oblíbených parků Vrch Vítkov a Parukářka a sportovního areálu Pražačka. Dům stojí v lokalitě s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, s autobusovými a tramvajovými spoji, pár zastávek tramvají od stanice metra Želivského a nákupního centra Flora. Nedaleko domu se nachází artové kino Aero.

Vzdušný interiér tvoří obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, rohová ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, úložná komora a vstupní hala.

Zachované původní prvky, velká repasovaná okna, dřevěné podlahy, terazzo v hale, dlažba, plynový kotel, myčka. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 800 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37359
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.