Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu tichý, kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt se 2 koupelnami, situovaný ve 4. patře udržovaného renovovaného pavlačového domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Dům stojí ve výhodné lokalitě pouhou minutu chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupními centry Palladium a Kotva, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, butiky, obchody s delikatesami ad. V pěším dosahu je nábřeží Vltavy a také oblíbený park na Letné.

Byt tvoří světlý obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, druhá ložnice, samostatná koupelna s vanou a toaletou, šatna s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety, velkoformátová dlažba, vysoké stropy, velká okna, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska. Poplatky za společné domovní služby a vodu 800 Kč/osoba/měsíc. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37192
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.