Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt orientovaný do vnitrobloku, situovaný v 5. patře funkcionalistického bytového domu s výtahem v samém centru Prahy. Budova stojí jen pár kroků od Václavského náměstí se stanicemi metra Můstek a Muzeum, poblíž Františkánské zahrady, vyhlášené cukrárny a Galerie Myšák a nákupního centra Quadrium. Kvalitní adresa v sousedství koncertního klubu a kina Lucerna, několika divadel množství obchodů, butiků, bister a restaurací.

Byt tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnou skříní.

Parkety, dlažba, pračka, mikrovlnná trouba, myčka, internetové připojení UPC, centální vytápění. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. Záloha na společné domovní služby a vytápění 2.500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36999
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.