Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený byt s možností parkování, situovaný ve 2. patře renovované historické budovy se zachovanými původními prvky, bez výtahu. Dům stojí ve vyhledávané historické lokalitě na úpatí Petřínských sadů u pražské lanové dráhy, v místě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu nábřeží Vltavy a ostrova Kampa, s velmi rychlou dostupností do centra a k obchodně-zábavnímu centru Nový Smíchov / Anděl.

Vkusný interiér tvoří rohový obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice s vybavenou šatnou, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Parkety, velkoplošná dlažba, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, samostatné měřiče energií, sklep. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání ve dvoře domu. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 880 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36776
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  78 m²
 • Parkování
  Parkovací stání ve dvoře.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.