Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zajímavě řešený zařízený byt, kompletně zrekonstruovaný pod vedením architekta. Byt s balkonem a 2 koupelnami leží ve 2. patře dobře udržované funkcionalistické budovy s výtahem na rozhraní Starého a Nového Města, v centru pražského dění přímo na Národní třídě. Minutu chůze od domu se nachází stanice metra Můstek na Václavském náměstí a stanice Národní třída, plná občanská vybavenost je dostupná v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, 2 koupelny, technické zázemí a vstupní chodba s balkonem do vnitrobloku. Hlavní ložnice má en-suite koupelnu (vana, bidet, toaleta), druhá ložnice pak skrytou vestavěnou koupelnu (sprchový kout, bidet, toaleta) a vestavěné skříně.

Vestavěné úložné prostory, velká okna, vysoké stropy, lité podlahy z epoxidové pryskyřice, mramorová dlažba a obklady v koupelnách, centrální topení, pračka, myčka, zabudovaný audio systém. Zálohy na společné domovní služby, vodu a vytápění: cca 2000 Kč měsíčně pro 1 osobu, 3000 Kč měsíčně pro 2 osoby. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36328
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  104 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.