Byt, 4+1

Zajímavý byt s krásnými výhledy na Vltavu, Petřín a Pražský hrad v historickém centru Prahy. Nabízíme k pronájmu renovovaný zařízený podkrovní byt s přímým přístupem z výtahu, situovaný v 5. patře historické budovy v atraktivní lokalitě na nábřeží Vltavy, jen pár kroků od Karlova mostu, nedaleko Národního divadla, Staroměstského náměstí, Žofína a Kampy. Dům stojí nedaleko zastávky tramvají, pár minut chůze je vzdálena stanice metra Staroměstská, v bezprostředním dosahu je k dispozici kompletní občanská vybavenost vč. kvalitních restaurací, kaváren, barů, klubů, kulturních zařízení ad.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou, propojený posuvnými dveřmi s pracovnou, plně vybavená kuchyň, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, toaletou a technickým zázemím, úložná komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Klimatizace, mramorová dlažba, obklady a parapety, lité podlahy, dřevěné dveře, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, žaluzie, pračka, kuchyňské spotřebiče Miele, myčka, kombinovaná trouba, lednice amerického typu, nádobí, alarm, sklep

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36200
 • Měsíční nájemné
  60 000 Kč / 2 431 €
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby a spotřebu energií ve výši 12.000 Kč měsíčně se platí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  158 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • K dispozici od
  Ihned
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.