Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem kompletně zařízený klimatizovaný půdní byt v 5. patře historického bytového domu s výtahem v prémiové lokalitě v centru Prahy, minutu chůze od Václavského náměstí se stanicemi metra Muzeum a Můstek a plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Atraktivní lokalita nabízí četná divadla, kina a hudební kluby, kvalitní obchody a butiky, restaurace, bistra a kavárny, nedaleko se nachází také Hlavní vlakové nádraží a nájezd na dálnici D1.

Velkoryse řešený interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnice s pracovním koutem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Klimatizace, ateliérová okna, parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, nádobí, TV. Záloha na společné služby a vodu: 2000 Kč měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu: 4000 Kč měsíčně. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35490
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  123 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.