Byt, 2+kk

Byt k pronájmu v romantické lokalitě pod Pražským hradem. Tento zařízený byt s balkonem a původními dřevěnými malovanými stropy leží ve 2. patře historického malostranského pavlačového domu bez výtahu v malebné dlážděné uličce na úpatí Petřínského kopce, v bezpečné oblasti s četnými cizími zastupitelstvími. V pěším dosahu se nachází Malostranské náměstí se zastávkou tramvají a také Karlův most, stanice metra Malostranská je vzdálena jednu krátkou zastávku tramvají.

Interiér nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici s úložnou komorou, koupelnou (vana) a pavlačovým balkonem orientovaným do vnitrobloku a samostatnou toaletu. Byt má historické dřevěné malované stropy.

Zachované původní prvky, dlažba v celém bytě, velká okna, elektrické vytápění, rozkládací sedačka, pračka, mikrovlnná trouba, nádobí. Záloha na společné služby a vodu 1000 Kč měsíčně. Elektřinu se převede na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35403
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  41 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.