Byt, 2+kk

Stylově zařízený, moderní podkrovní byt s klimatizací a terasou s výhledem na Vltavu a Letenský park, situovaný v 5. patře plně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem jen pár kroků od náměstí Republiky. Lokalita vyniká blízkostí veškeré vybavenosti a služeb vč. obchodních center Palladium a Kotva, Divadla v Dlouhé a mnoha restaurací, kaváren a klubů. Stanice metra trasy B Náměstí Republiky je vzdálena dvě minuty chůze, zastávka tramvají je před domem, v pěším dosahu je i prestižní Pařížská ulice a Staroměstské náměstí. Dostatek zeleně poskytuje park Lannova, zahrada Anežského kláštera nebo Letenské sady na protějším břehu Vltavy.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem, plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, 1 ložnice s velkou galerií, koupelna s vanou a toaletou a otevřená vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, vestavěné úložné prostory, plynové topení, pračka se sušičkou, myčka, nádobí, žehlička a žehlicí prkno, zahradní nábytek, TV, alarm. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1000 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za plyn a elektřinu: 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35359
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  90 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  98 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.