Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně nákladně zrekonstruovaný, částečně zařízený byt se 2 koupelnami a originálním dobovým nábytkem. Tichý byt leží ve 2. patře bytového domu s výtahem v centru Prahy pár kroků od nábřeží Vltavy, galerie Mánes, Žofína a Národního divadla, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Interiér tvoří obývací pokoj s arkýřovým výklenkem, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 2 samostatné ložnice orientované do klidného vnitrobloku, en-suite koupelna se sprchovým koutem a samostatná koupelna se sprchovým koutem. Byt má dále samostatnou toaletu, šatnu, technickou komoru a velkou centrální vstupní halu.

Zachované a repasované původní prvky, vysoké štukované stropy, dobové lustry, velká okna, parkety, velkoplošná dlažba, originální chromovaný gauč od význačného českého designéra Jindřicha Halabaly, kuchyňská pracovní deska Technistone, plynový kotel, podlahové vytápění v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, společný balkon v mezipatře. Zálohy na společné služby a spotřebu vody: 700 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35172
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.