Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, designově zařízený byt se 2 balkony a 2 koupelnami ve 2. patře zrenovovaného secesního domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Dům stojí v atraktivní lokalitě v historickém centru Prahy v těsné blízkosti Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy. Pařížská ulice se svými elegantními historickými budovami, luxusními obchody, značkovými butiky a restauracemi je považována za nejprestižnější adresu v Praze.

Byt tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, balkonem a arkýřovým výklenkem s výhledy do Pařížské ulice a na Staroměstské náměstí, ložnice s en-suite koupelnou (vana, toaleta) a balkonem, druhá ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), technická komora, toaleta pro hosty a velká vstupní hala. Obě ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Vysoké stropy se štuky, křišťálové lustry, velká okna, parkety, dlažba, podlahové vytápění v koupelnách, bezpečnostní vstupní dveře, mobilní nábytek Maxalto, šatní skříně Jesse, plynový kotel, sanita Devon, kuchyň Elmar, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, kombinovaná trouba, 2 TV, prostorná sklepní kóje. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: 5755 Kč měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35104
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  118 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  123 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.