Byt, 3+kk

Atraktivní byt na luxusní adrese. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, nezařízený půdní byt s restaurovanými dřevěnými malovanými stropy ve 2. patře moderní rezidence sestávající ze dvou sousedících barokních domů z r. 1708. Domy byly kompletně zrekonstruovány ve vysokém standardu se zachováním původních prvků, včetně kamenných dveřních zárubní, historických schodišť, společného dvora nebo původních klenutých sklepů. Rezidence je situována v půvabné uličce na Malé Straně, pár kroků od Vltavy a Karlova mostu, Malostranského náměstí, Kampy a Valdštejnské zahrady, jen pár minut od zastávek tramvaje a stanice metra Malostranská, v pěším dosahu Pražského hradu.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 ložnice, koupelna se solitérní vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s podsvíceným onyxovým výklenkem.

Vysoký standard materiálů a provedení, klimatizace, inteligentní ovládání domácnosti, dřevěná okna, masivní dubové podlahy, podlahové vytápění, mramorová dlažba / obklady Gialo Atlantida a benátský štuk v koupelně a na toaletě, exkluzivní sanita zn. Antonio Lupi, Catano a Duravit, vestavěné skříně v ob. pokoji, hlavní ložnici a hale, centrální topení, myčka, indukční varná deska, čipový přístupový systém, vinný sklep (20 m2). Byt je k pronájmu nabízen bez nábytku. Bez výtahu. Zálohy na poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 3100 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35036
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.