Byt, 3+1

Atraktivní byt v centru Prahy. Nabízíme k pronájmu kompletně zrenovovaný, plně zařízený byt se 2 koupelnami, ve 4. patře plně zrekonstruovaného rohového bytového domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici jen pár kroků od prestižní Pařížské ulice a Staroměstského náměstí. Vyhledávaná lokalita v historickém jádru Prahy v pěším dosahu nábřeží Vltavy, s plnou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj propojený dvoukřídlovými dveřmi s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou se sprchovým koutem, druhá ložnice, samostatná koupelna s vanou a toaletou, toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnou skříní. Obě ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vysoké stropy, velká okna, plynový kotel, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, povlečení, ručníky, TV, alarm, sklepní kóje. Záloha na poplatky za společné domovní služby, spotřebu energií, internet a satelitní připojení: 5.000 Kč měsíčně. K dispozici od února 2021, po dohodě možno i dříve.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34534
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.