Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu renovovaný byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s novým výtahem a působivými vstupními prostory. Budova stojí ve finančním a obchodním centru města a je velmi snadno dostupná MHD – pár kroků od stanic metra Národní třída (trasa B) a Můstek (trasy A, B) a zastávek tramvají. Výhodou je také široké spektrum služeb dostupných v blízkém okolí a v nedalekém obchodním centru Quadrio.

Byt má obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice - jednu s výhledem do ulice a jednu do dvora, dále koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a velkou vstupní halu.

Vzdušné místnosti, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, dvoukřídlové dveře, plynový kotel, videotelefon, sklep. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: cca 1800 Kč pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34266
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  89 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.