Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu kvalitní, kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt s výhledy do Petrského náměstí a okolní historické zástavby, situovaný ve 4. patře bohatě zdobeného bytového domu s výtahem. Budova stojí ve výhodné lokalitě v centru Prahy v pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti, pár kroků od zastávky tramvají, stanice metra Florenc a hotelu Hilton. Stanice metra Náměstí republiky s obchodním centrem Palladium jsou vzdáleny jen pár minut chůze, bazén a posilovna v pěším dosahu a tenisové kurty na Štvanici se nachází pár minut jízdy od domu.

Byt tvoří obývací pokoj se zajímavě řešenou, plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi, vybavená šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory.

Atypická kuchyň na míru, dřevěné podlahy, dlažba, velká okna, bezpečnostní dveře, zabudované osvětlení, žaluzie, centrální topení, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, TV, alarm, sklep, společný balkon na chodbě domu. Poplatky za společné služby a spotřebu vody: 1245 Kč měsíčně pro 2 osoby. Plyn a elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34135
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.