Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt, situovaný v 1. patře udržovaného renovovaného bytového domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Dům stojí ve výhodné lokalitě pouhou minutu chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupními centry Palladium a Kotva, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, butiky, obchody s delikatesami ad. V pěším dosahu je nábřeží Vltavy a také oblíbené Letenské sady.

Byt tvoří plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Parkety, dlažba, vysoké stropy se štuky, velká okna, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně v jedné ložnici, plynový kotel, pračka, kuch. spotřebiče Baumatic, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí a kuch. náčiní, vinotéka, 2 TV, satelitní příjem (Astra a Hotbird). Poplatky za společné domovní služby a vodu 2.250 Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33521
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.