Byt, 4+1

Nabízíme k pronájmu prostorný, kompletně nově zrekonstruovaný byt se 3 balkony a mnoha zachovanými původními prvky. Byt se nachází v 1. patře dobře udržovaného, zrekonstruovaného historického domu s výtahem a společnou upravenou zahradou ve vnitrobloku na pomezí Žižkova a Vinohrad, na okraji Mahlerových sadů. Výhodná lokalita v pěším dosahu Riegrových sadů, s plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvaje, kvalitními restauracemi, bistry a kavárnami a také stanovištěm oblíbených farmářských trhů.

Vzdušný interiér tvoří velký obývací pokoj s balkonem a výhledem do parku, 2 ložnice s arkýřovými výklenky a 1 ložnice s balkonem do zahrady, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem a balkonem do zahrady a přilehlá pracovna. Byt má dále spíž, technickou místnost, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou, druhou koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu, šatnu a prostornou vstupní halu.

Vysoké stropy, velká okna, původní a repasované dřevěné interiérové dveře, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, samostatné měřiče energií (plyn, elektřina, voda). Záloha na společné domovní služby: 500 Kč/osoba/měsíc. Poplatky za spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33474
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  213 m²
 • Balkón
  14 m²
 • Celková plocha
  227 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.