Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt s balkonem a 3 koupelnami v 1. patře zrenovovaného historického domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Dům stojí v atraktivní lokalitě v historickém centru Prahy v těsné blízkosti Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy. Pařížská ulice se svými elegantními historickými budovami, luxusními obchody, značkovými butiky a restauracemi je považována za nejprestižnější adresu v Praze.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s elektrickým krbem a arkýřovým výklenkem s výhledem do Pařížské ulice, plně vybavená kuchyň, hlavní ložnice s balkonem a en-suite koupelnou (vana, toaleta), druhá ložnice s en-suite koupelnou (vana), samostatná koupelna (sprchový kout, toaleta, bidetová sprška), technická komora a velká vstupní hala. Byt má velké množství vestavěných skříní a úložných prostor. Obě ložnice jsou orientovány do klidného vnitrobloku.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rozkládací pohovka, plynový kotel, pračka, sušička. Součástí ceny je vstup do wellness v nedalekém Emblem Hotelu Praha. Poplatky za společné služby, internet, základní programy O2TV, spotřebu vody a energií 8000,- Kč/měs. Možnost střednědobého pronájmu za vyšší nájemné.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33167
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  121 m²
 • Balkón
  4 m²
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.