Byt, 2+1

Zrekonstruovaný zařízený byt s výhledem do okolní zeleně, situovaný ve zvýšeném přízemí bytového domu v blízkosti lesoparku Krejcárek, v místě s kompletní občanskou vybaveností a skvělým dopravním spojením. Tramvajová zastávka se nachází 100 metrů od domu, cesta do centra trvá 10 minut, 6 minut je to ke stanici metra trasy B Palmovka a 7 minut k metru na trase A Želivského. V blízkém dosahu je mimo jiné dostupné sportovní centrum, krytý bazén, koupaliště, tenisové kurty, park s dětským hřištěm, artové kino ad.

Interiér východně orientovaného bytu tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň se spíží, 1 ložnice, koupelna s oknem (sprchový kout, umyvadlo, částečně oddělená toaleta) a vstupní hala s pracovním koutem a vestavěnými skříněmi.

Vinylové podlahy, plastová okna s interiérovými žaluziemi a venkovními mřížemi, bezpečnostní vstupní dveře, posuvné dveře do koupelny z matného skla, centrální vytápění, pračka, sušička, TV, sklep přístupný i výtahem. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33148
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.