Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zařízený slunný byt v 1. patře pečlivě zrekonstruovaného domu z počátku 20. století na pomezí Vinohrad a Žižkova, v sousedství Mahlerových sadů, v pěším dosahu Riegrových sadů. Budova se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě s rychlou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností v blízkém dosahu. V docházkové vzdálenosti je i stanice metra Jiřího z Poděbrad s četnými restauracemi, bistry, kavárnami a stanovištěm pravidelných farmářských trhů.

Byt má obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, 1 ložnici, koupelnu s vanou, toaletou a 2 umyvadly a vstupní chodbu. Do bytu se vstupuje z chodbičky, která je společná pro dva byty a je od schodišťové chodby oddělena dveřmi.

Dubové podlahy, dlažba, nová špaletová okna, repliky původních rámových dveří včetně vchodových bezpečnostních, vestavěná skříň v chodbě, centrální vytápění, protihluková izolace, pračka, sušička, kuchyňské spotřebiče Siemens, myčka, TV, videotelefon, výtah, kolárna. Záloha na společné domovní služby, spotřebu energií a internet: 5390 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32464
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.