Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu zrenovovaný byt v 5. patře Rezidence Florian, funkcionalistického domu po kompletní nové rekonstrukci, s reprezentativními společnými prostory s designovým osvětlením a revitalizovaným vnitroblokem s okrasnou zahradou a odpočinkovou zónou s prostorem pro posezení a grilování. Dům stojí ve výhodné lokalitě s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, přímo u stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora, v pěším dosahu náměstí Jiřího z Poděbrad se stanovištěm oblíbených farmářských trhů, nedaleko parků Parukářka a Riegrovy sady.

Interiér nabízí centrální vstupní halu s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu, šatnu a technickou komoru.

Parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, nová okna s hlukovou izolací, repasované původní dveře včetně rámů, myčka, indukční varná deska, videotelefon, balkon v mezipatře domu, výtah. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32344
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.