Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný, kvalitně vybavený a zařízený byt s výtahem přímo do bytu ve 2. patře domu U Zlaté Hrušky, plně zrenovované budovy, jejíž historie sahá až do 13. století. Dům se nachází v atraktivní lokalitě v centru Prahy jen pár kroků od Staroměstského náměstí a Karlova mostu, pár minut chůze od zastávky tramvají a stanice metra Staroměstská. Budova získala v roce 2003 ocenění za nejlepší rekonstrukci v historickém centru Prahy.

Interiér tvoří 1 ložnice se zachovaným detailem nástěnné malby ze 13. století, en-suite koupelnou (sprchový kout, umyvadlo, bidet, toaleta) a vybavenou šatnou s technickým zázemím, dále obývací pokoj s původním dřevěným stropem, jídelním prostorem a plně vybavenou kvalitní kuchyní, salon (ložnice pro hosty), toaleta s bidet. sprškou a vstupní chodba s přímým přístupem z výtahu.

Součástí vybavení bytu je např. svítidla Taccia a Arco - Achille Castiglioni, Glo-Ball - Jasper Morrison, Archimoon, lampy Liberty ad. Zachované původní prvky, starožitný nábytek, původní parkety, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, systém regulace světel B-Ticino, stropní ventilátory, plynový kotel, alarm, videotelefon, WiFi, satelit dualfeed Hotbird+Astra, audio systém, TV, domácí kino DTS 5+1, rozkládací sedačka, pračka, myčka, lednice amerického typu s ledovačem, mikrovlnná trouba, kávovar, nádobí, alarm. Poplatky za společné služby a spotřebu energií ve výši 190 EUR se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31935
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  Možnost pronájmu garažového stání poblíž za extra poplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.