Byt, 2+kk

Atraktivní, kompletně zařízený podkrovní designový byt s výhledem na Petřín, Pražský hrad a do zeleně přilehlého parku, v 6., nejvyšším patře nárožního činžovního domu s výtahem, honosnými společnými prostory a bohatě zdobenou fasádou. Dům, který byl postaven v roce 1901 v eklektickém stylu se secesními prvky dle návrhu architekta Horáka, je příhodně situován ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsném sousedství Riegrových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a velmi rychlým spojením do centra. Stanice metra Jiřího z Poděbrad je v pěším dosahu, zastávky autobusů a tramvají jsou rovněž vzdáleny jen několik minut chůze.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu se sprchovým koutem, bidetovou sprškou a toaletou a vstupní chodbu s vestavěnými úložnými prostory. Oba pokoje jsou orientovány na jihozápad.

Klimatizace, masivní dubové podlahy, velkoplošná dlažba, ateliérová okna, bezpečnostní vstupní dveře, kvalitní sanita, pračka, myčka, TV, videotelefon. K dispozici od 15. dubna 2023.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31258
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za domovní služby a zálohy na elektřinu 4.900 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  60 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.