Byt, 3+kk

Moderní byt v projektu oceněném Grand Prix 2003 z dílny renomovaného architektonického studia AA Lábus. Prostorný byt leží ve 4. patře nákladně zrenovované jedinečné budovy z r. 1870, která v sobě mísí zachované původní a moderní architektonické prvky, s výtahem, 24/7 recepcí a přilehlou Františkánskou zahradou s kostelem Panny Marie Sněžné. Dům stojí v centru Prahy pár kroků od Václavského náměstí, v lokalitě s plnou vybaveností v okolí a rychlým přístupem ke všem třem trasám pražského metra.

Byt má velký obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybaveným kuchyňským koutem (italský design), 2 ložnice, koupelnu s vanou a toaletou, šatnu, toaletu pro hosty a vstupní halu.

Betonové stropy, charakteristické měděné vnější ovladatelné žaluzie, dubové podlahy, benátský štuk, mramorový obklad, teraco a podlahové topení v koupelně, bezpečnostní vstupní dveře, ústřední vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, UPC, videotelefon. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 7000 Kč/měs. Elektřina bude převedena na nájemce.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31183
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  107 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.