Byt, 3+kk

Plně zrekonstruovaný byt s výhledy do náměstí v 1. patře renovovaného činžovního domu se zachovanými původními architektonickými prvky. Dům má výhodnou polohu v centru Prahy v pěším dosahu veškeré občanské vybavenosti, pár kroků od tramvají, stanice metra Florenc a hotelu Hilton. Stanice metra Náměstí republiky s obchodním centrem Palladium jsou vzdáleny jen pár minut chůze, bazén a posilovna pár minut od domu, stejně jako tenisové kurty na Štvanici.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, přilehlá průchozí ložnice, hlavní ložnice orientovaná do dvora, dále koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta, 2 šatny a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Vysoké stropy, nová odhlučněná okna, dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, audio systém v celém bytě, plynový kondenzační kotel, myčka, indukční varná deska, videotelefon, vstup do domu na čip. Bez výtahu. Od 1.1.2019 je k dispozici 1 parkovací stání v garáži v domě. Poplatky za společné služby a vodu 650 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31122
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  105 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.