Byt, 2+kk

Zařízený, plně klimatizovaný byt v 1. patře stylové rezidence, kterou tvoří čtyři nadstandardně zrekonstruované činžovní domy z 2. poloviny 18. století se soukromým zeleným nádvořím uprostřed, recepcí a ostrahou. Rezidence nabízí klidné bydlení uprostřed města, nachází se pár minut chůze od Náměstí republiky (stanice metra), obchodního centra Palladium a Florence (stanice metra, autobusové nádraží).

Byt má obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a technickou komoru.

Vysoké stropy, velká okna, masivní dřevěná podlaha, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální topení, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, vstup do budovy na čip, výtah. Záloha na společné služby vč. recepce a ostrahy, vodu a vytápění 3400 Kč/měs. pro 1 osobu. Elektřina se hradí zvlášt'.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30874
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  40 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.