Byt, 2+kk

Luxusní byt v centru Prahy. Nabízíme k pronájmu nákladně zrekonstruovaný, špičkově vybavený a zařízený byt ve 2. patře dobře udržovaného renovovaného činžovního domu s výtahem. Dům stojí v klidné ulici pár minut chůze od stanice metra Náměstí Republiky a nákupních center Palladium a Kotva, v pěším dosahu Václavského a Staroměstského náměstí. Lokalita s kvalitní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 1 ložnice s šatnou a en-suite koupelnou (vana, toaleta), samostatná toaleta pro hosty, spíž a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi. Byt je orientován do ulice.

Nadstandardní materiály a provedení, masivní dřevěné podlahy, dlažba, dřevěné obložení, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, centrální vytápění, pračka se sušičkou, kuch. spotřebiče Miele, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vinotéka, kávovar, nahřívač nádobí, 3 TV, audio systém Bang & Olufsen. Možnost pronájmu parkovacího stání v sousedním hotelu. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30391
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 4.500 Kč měsíčně. Elektřina cca 4.000 Kč/měs. se hradí zvlášť.
 • Podlahová plocha *
  58 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedalekých garážích.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.