Byt, 2+kk

Nový klimatizovaný byt se zimní zahradou a krásným výhledem do okolí, na park Parukářka, vrch Vítkov, Pražský hrad a Petřín, situovaný v nejvyšším, 17. podlaží moderního rezidenčního projektu Garden Towers s recepcí, upraveným atriem a podzemním parkováním. Projekt se nachází v blízkosti parku Parukářka, v příjemné lokalitě v Praze 3 s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu (nákupní centrum Flora, Olšanská poliklinika, pošta, četné možnosti sportovního vyžití) a dobrou dopravní dostupností do centra díky četným tramvajovým spojům a nedalekým stanicím metra Želivského a Flora.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a zimní zahradou, 1 ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vybavená šatna a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Nájemci mohou užívat také velkou společnou terasu v 5. patře budovy.

Klimatizace, kvalitní materiály a provedení, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, trojskla v oknech, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, sklep o 7 m2, kočárkárna, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuto 1 podzemní garážové stání. Společné domovní služby jsou zahrnuty v nájmu. Záloha na vodu a vytápění 2200 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30300
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.