Byt, 2+kk

Atraktivní, zrenovovaný zařízený byt ve zvýšeném přízemí kompletně zrekonstruovaného nárožního činžovního domu s výtahem, honosnými společnými prostory a bohatě zdobenou fasádou. Dům, který byl postaven v roce 1901 v eklektickém stylu se secesními prvky dle návrhu architekta Horáka, stojí ve vyhledávané lokalitě na rozhraní Žižkova a Vinohrad, v těsném sousedství revitalizovaného parku Rajská zahrada a Riegrových sadů, s výbornou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a velmi rychlým spojením do centra. Stanice metra Jiřího z Poděbrad v pěším dosahu, zastávky autobusů a tramvají jsou rovněž vzdáleny jen několik minut chůze.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 rohová ložnice s vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba s vestavěným úložným prostorem. Oba pokoje jsou orientovány na jihozápad, do ulice.

Kopie masivních špaletových oken s izolačními dvojskly, bezpečnostní a protipožární replika secesních vstupních dveří, masivní dubové parkety, keramická dlažba, repliky původních interiérových dveří, kvalitní koupelnová sanita, vysoké stropy s ozdobnými štuky, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, TV, videotelefon. 

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30163
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na poplatky za domovní služby, vodu a vytápění 3.200 Kč/os./měs. Každá další osoba 800 Kč/měs. Elektřina - převod na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.