Byt, 2+kk

Plně zařízený, klimatizovaný podkrovní byt s balkonem a krásným výhledem na Pražský hrad a vrch Vítkov, situovaný ve 4. patře kompletně nově zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem - Rezidence U Kronikáře. Dům stojí v klidné ulici v Praze 3 na Žižkově, v sousedství vrchu Vítkov, nedaleko zastávky tramvaje a autobusu. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlým spojením do centra, jednu zastávku tramvají ke stanici metra Hlavní nádraží. Pár kroků od domu se nachází Žižkovské divadlo Járy Cimrmana.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a balkonem, 1 ložnice s ateliérovým oknem a vestavěnými úložnými prostory, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, chodba s vestavěnými skříněmi a technickým zázemím, 7 m2 půdní úložný prostor a vstupní chodba.

Kompletní vybavení a zařízení na míru, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální plynové vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, nádobí, TV, sklep. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění 1885 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť. K dispozici od 1. října 2018.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30115
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Terasa
  3 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.