Byt, 2+kk

Designový, kompletně zařízený byt po rekonstrukci ve 2. patře zrenovovaného činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v centru Prahy, v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkém okolí, pár minut chůze od stanice metra Karlovo náměstí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Interiér tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnice se stěnou vestavěných skříní, koupelna s vanou, sprchovým koutem s masážním panelem a toaletou a vstupní chodba s vestavěnou skříní.

Kvalitní materiály a provedení, designový nábytek, zachované původní prvky, vysoké stropy, štuková výzdoba, velká okna s izolačními trojskly, zatemňovací rolety, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kondenzační kotel, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29863
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Fixní poplatky za společné služby a vodu 1000Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.