Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu byt v 5. patře udržovaného činžovního domu z r. 1962 po kompletní rekonstrukci, s výtahem. Výhodná lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a velmi rychlou dostupností do centra, pouhé 2 bloky od stanice metra Flora a nákupního centra Atrium Flora, v pěším dosahu náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt má 3 ložnice s výhledem do zeleně, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelním prostorem, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a otevřenou vstupní chodbu.

Parkety, vinylové podlahy, dlažba, centrální vytápění, trojskla v oknech do ulice, myčka, dobré zateplení, satelitní talíř, samostatné měřiče energií, / kočárkárna / kolárna v domě. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 3000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29850
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.