Byt, 3+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný, částečně zařízený byt ve 3. patře dobře udržované renovované funkcionalistické budovy s výtahem v klidné lokalitě v centru Prahy na nábřeží Vltavy. Dům se nachází přímo naproti parku, v pěším dosahu Letenských sadů a stanic metra Florenc a Náměstí Republiky, nedaleko hotelu Hilton a nájezdu na D1.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj propojený čtyřkřídlovými prosklenými dveřmi s jídelnou a plně vybavenou kuchyní s francouzskými okny, která skýtají krásný výhled do přilehlého parku. Byt má dále 2 ložnice, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu s bidetovou sprškou a vstupní halu.

Zachované původní prvky, velká okna, parkety, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální vytápění, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, videotelefon. Byt je možno pronajmout bez nábytku. Poplatky za společné domovní služby, vodu a vytápění cca 3000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29799
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.