Byt, 2+1

Kompletně zrenovovaný zařízený byt v 1. patře citlivě zrekonstruovaného činžovního domu z konce 19. století s výtahem. Atraktivní lokalita v centru Prahy pouhých pár kroků od náměstí Republiky se stanicí metra, zastávkou tramvají a nákupními centry Palladium a Kotva. Dům je situován v klidné ulici v pěším dosahu nábřeží Vltavy, Staroměstského a Václavského náměstí.

Interiér bytu tvoří velká, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, 1 ložnice orientovaná do tichého dvora, dále en-suite koupelna se sprchovým koutem a toaletou, prostorná vybavená šatna s technickým zázemím a vstupní hala s šatníkem.

Původní zachované prvky, vysoké stropy, velká okna, parkety, dlažba a vinyl, bezpečnostní vstupní dveře, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, pračka. Plně vybavená kuchyň s veškerým náčiním, myčka, lednice, mrazák, sporák, trouba, digestoř, toaster. TV se satelitním příjmem, WiFi internet (v ceně). Poplatky za společné domovní služby a zálohy na spotřebu energií 4500 Kč měsíčně pro 1 osobu. K dispozici od června 2022.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29576
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  81 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.