Byt, 3+1

Luxusní, kompletně zařízený mezonet se 3 balkony, špičkovým vybavením a designovým nábytkem v 1. patře novostavby s ostrahou a podzemními garážemi, která je součástí moderního multifunkčního projektu QUADRIO v centru Prahy. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí a vynikající dostupností veřejnou dopravou - budova se nachází u stanice metra Národní třída (trasa B) s tramvajovými zastávkami, pouhých pár minut chůze od Václavského náměstí.

Spodní patro bytu tvoří obývací pokoj s balkonem a úložnou komorou, plně vybavená kuchyň Poggenpohl s jídelním prostorem a balkonem, šatna s technickým zázemím, toaleta pro hosty a vstupní chodba. V horním patře se nachází velkorysá otevřená galerie s posezením a pracovním koutem, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (vana, bidet, toaleta) a balkon společný pro obě ložnice.

Klimatizace, německý nábytek, množství vestavěných skříní a úložných prostor, velkoplošná okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, rolety, centrální vytápění, polohovací postele, rozkládací pohovka, pračka, sušička, kuch. spotřebiče Miele, kuchyňské vybavení, TV, videotelefon, zahradní nábytek, výtah, kolárna / kočárkárna. K dispozici 2 garážová stání. Poplatky za společné služby (vč. ostrahy objektu), vodu a vytápění cca 10 000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29503
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  171 m²
 • Balkón
  13 m²
 • Celková plocha
  184 m²
 • Parkování
  2 garážová stání v ceně najmu
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.