Byt, 3+kk

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt v 1. patře udržovaného činžovního domu s výtahem a společnou zahradou ve vnitrobloku nedaleko Basilejského náměstí, v blízkosti parků Parukářka a Židovské pece. Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností v okolí a rychlou dostupností do centra, pár zastávek tramvají od stanic metra Želivského nebo Palmovka, 15 minut autobusem do centra (zastávka pár kroků od domu).

Vkusný interiér tvoří 2 samostatné ložnice, obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta), komora / šatna a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, TV, UPC. Možnost zajistit úklid bytu za dodatečný poplatek. Možnost zajistit parkování přes ulici za 1500 Kč měsíčně. Poplatky za společné domovní služby, spotřebu energií a UPC 4000 Kč měsíčně.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28731
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  63 m²
 • Parkování
  Parkování za 1500 Kč měsíčně.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.