Byt, 3+1

Prostorný podkrovní byt s možností parkování, situovaný v 6. patře zrekonstruovaného secesního domu s výtahem, recepcí a 24h bezpečnostní službou. Výhodná lokalita v samém centru Prahy pár minut chůze od Václavského náměstí a náměstí I.P.Pavlova s přístupem ke všem třem trasám pražského metra a plnou občanskou vybaveností v okolí.

Byt tvoří plně vybavená samostatná kuchyň, prostorný obývací pokoj, 2 ložnice se společnou šatnou, koupelna (vana, sprchový kout, 2 umyvadla, toaleta), toaleta pro hosty a velká vstupní hala s malou šatnou.

Vestavěné úložné prostory, laminátové podlahy, dlažba, světlovody, žaluzie, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Možnost pronájmu parkovacího stání ve dvoře za 4500 nebo 3500 Kč měsíčně. Záloha na společné domovní služby, vodu a vytápění 6617 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28578
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Parkování
  Možnost parkování ve dvoře budovy.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.