Byt, 3+1

Nový byt s terasou v centru Prahy. Nabízíme k pronájmu plně zmodernizovaný byt s 56 m2 terasou a přímým přístupem z výtahu, situovaný v 6. patře domu, při jehož kompletní přestavbě byla zachována původní art deco fasáda z 20. let minulého století. Tato jedinečná multifunkční budova stojí ve finančním a obchodním centru města a prochází jí nová pasáž propojující Jungmannovu ulici s ulicemi Vladislavova a Purkyňova. Autory fasády ve stylu německého expresionismu jsou architekti Viktor Lampl a Otto Fuchs. Budova je velmi snadno dostupná MHD – pár kroků od stanic metra Národní třída (trasa B) a Můstek (trasy A, B) a zastávek tramvají. Výhodou je také široké spektrum služeb dostupných v blízkém okolí a v nedalekém obchodním centru Quadrio.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyň, 2 samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, druhá koupelna s vanou, bidetem a toaletou a vstupní hala. Terasa je přístupná ze všech hlavních místností.

Klimatizace, kvalitní materiály a provedení, podlahy z běleného dubu, dlažba, velkoplošná francouzská okna, vytápěné podlahy v koupelnách, termoizolační dvojskla, samostatný plynový kotel, žulová pracovní deska v kuchyni, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, alarm, videotelefon, vstup do budovy na čip. Byt je možno zařídit nábytkem za vyšší nájemné. Poplatky za společné služby a zálohy na spotřebu energií se hradí zvlášť. Interiér 116,76 m2, terasa 56,66 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27599
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  117 m²
 • Terasa
  56 m²
 • Celková plocha
  173 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.